Swank për babain e sëmurë e lë aktrimin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Swank për babain e sëmurë e lë aktrimin

NULL NULL
07/07/2015

Fituesja e dyfishtë e Oscar, Hilary Swank, për momentin është duke u larguar nga aktrimi.

Ylli nga Million Dollar Baby dhe Boys Don’t Cry, është shprehur se do të pushojë nga rolet filmike për shkak të babait të saj, transmeton Klan Kosova.

“Babai im është duke jetuar me mua”.

“Unë jam e vetmja që kujdesem për të”.

“Nëse nuk do kujdesësha për të në këtë kohë, do të pendohesha për tërë jetën”, është shprehur Swank.