Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sveçla publikon pamje pas sulmit ndaj dy shqiptarëve në veri: E bëri milicia fashiste e Beogradit (VIDEO)

NULL NULL
01.06.2023 16:57
Svcela per rrahjen ne veri

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar pas sulmit të dy qytetarëve shqiptarë në veri të Mitrovicës.

Ai tha se ata u sulmuan brutalisht në sheshin e Mitrovicës së Veriut nga milicia fashiste dhe e orkestruar nga Beogradi.

“Ky akt dhune dhe huliganizmi duhet të dënohet ashpër. Ato nuk do të cenojnë rendin ligjor dhe kushtetues në Republikën tonë”, tha Sveçla, njofton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.