Sveçla falënderon Hovenier për mbështetjen e vazhdueshme të ShBA-së - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sveçla falënderon Hovenier për mbështetjen e vazhdueshme të ShBA-së

NULL NULL
3 months më parë

Ministri i Punëve të Brendshme,  Xhelal Sveçla, ka zhvilluar një takim me ambasadorin Jeff Hovenier, me të cilin diskutoi për angazhimet e ministrisë dhe për synimet e prioritetet pas një viti punë.

Sveçla falënderoi ambasadorin për mbështetjen e vazhdueshme të ShBA- ve, si aleat kyç i Republikës së Kosovës dhe është rikonfirmuar mbështetja në arritjen e objektivave tona.