Sveçla dhe Mehmeti lëshojnë sallën ende pa nisur raportimin para deputetëve (VIDEO)

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti, do të raportonin para Komisionit për Siguri dhe Çështje të Mbrojtjes. Sveçla dhe Mehmeti kanë lëshuar sallën ende pa nisur raportimin para deputetëve që janë pjesë e komisionit, njofton Klankosova.tv. Shkak i largimit kanë qenë përplasjet verbale me … Continue reading Sveçla dhe Mehmeti lëshojnë sallën ende pa nisur raportimin para deputetëve (VIDEO)