Suus e Rona Nishliut përformohet në ''Next Star'' - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suus e Rona Nishliut përformohet në ”Next Star”

NULL NULL
20/05/2015

Performanca e vogëlushes ka impresionuar jurinë dhe publikun rumun.

Christina Magrin është vajza 11 vjeçare nga Malta e cila në garën e talenteve “Next Star” në Rumani ka zgjedhur të paraqitet me versionin shqip të këngës Suus të këngëtares së mirënjohur Rona Nishliu.

Performanca e vogëlushes ka impresionuar jurinë dhe publikun rumun.

Suus ishte kënga përfaqësuese e Shqipërisë në Eurovizion në vitin 2012, dhe u radhit e 5-ta.