Suspendohet polici që prishi rendin dhe qetësinë publike në Gjakovë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suspendohet polici që prishi rendin dhe qetësinë publike në Gjakovë (VIDEO)

NULL NULL
20/04/2020

Një zyrtar policor, nën ndikimin të alkoolit i kërcënoi disa fëmijë të lagjes afër spitalit, në Gjakovë.

Por, polici nuk u ndal duke u nxjerr problem vetëm fëmijëve. Ai hyri edhe në një market të kësaj lagjeje, njofton Klan Kosova.

Zyrtari policor, që të dielën ishte jashtë detyrës zyrtare dhe me rroba civile u lajmërua menjëherë në polici nga banorët e këtushëm.

E sipas tyre ata që u frikësuan më së shumti ishin fëmijët.

Kronikë nga Qëndresa Sinani.