Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suspendohet Mourinho

NULL NULL
nga Andi Shabani 01.03.2023 13:03

Debati i ashpër me gjyqtarin Serra i kushton Jose Mourinhos.

Portugezi, nuk do të mund ta drejtoj ekipin e tij Roma në dy ndeshje të Serie A.

Mourinho gjithashtu është dënuar edhe me shumën 10 mijë euro.

Trajneri impulsive, u përjashtua nga gjyqtari i katërt i takimit Cremonese – Roma pas një debati.

Mourinho nuk do të jetë në bankë në ndeshjet ndaj Sassuolos dhe Romës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.