22:00, 14 Prill 2019

Me siguri shumë prej jush e mbani mend Susan Boyle.

Ajo u rikthye në skenën që e bëri të famshme – Britain’s Got Talent, për të shënuar dhjetë vjet që nga audicioni i saj që ia ndryshoi jetën, transmeton Klan Kosova.

Susan u ngjit në skenë dhe këndoi – çfarë tjetër? – “I Dreamed A Dream”.

Më poshtë mund ta shihni performancën e saj.

Konkurs Pune

Lexo më shumë