Superliga: Zhvillohen tri lojë, Ballkani shënon katër gola

Superliga: Zhvillohen tri lojë, Ballkani shënon katër gola

NULL NULL
1 muaj më parë

Në kuadër të javës së 10-të të Superligës së Kosovës sot janë zhvilluar tri lojë: Gjilani-Feronikeli, Ballkani-Besa dhe Arbëria-Trepça ’89.

Në përballjen Gjilani-Feronikeli nuk pati asnjë gol të shënuar dhe rezultati ishte 0-0, njofton Klan Kosova.

Rezultati 4-1 ishte në ndeshjen Ballkani – Besa, derisa Arbëria dhe Trepça ’89 u ndanë me rezultat 1-2.