21:25, 18 Gusht 2019

U mbyll në barazim 1-1 pjesa e parë e Supërkupës mes Partizanit dhe Kukësit.

‘Demat e kuq’ e nisëm shumë më mirë takimin e ku shënuan me Mala-jn në minutën e pestë. Ndërsa veriorët u zgjiaun në minutën e 35 me anë të Maliqit.

Partizani ka pasur një dominim të lehtë në këtë pjesë të parë ku kishin më shumë mundësi për të dyfishuar rezultatin.

Tani pritet të fillojë pjesë e dytëb për të zbuluar fituesin e Supërkupës së Shqipërisë./top channel/

Konkurs Pune

Lexo më shumë