20:53, 14 Gusht 2019

Janë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjes, Liverpool – Chelsea.

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të finales së Superkupës së Evropës,

Liverpool si fitues i Ligës së Kampionëve dhe Chelsea si fitues i Ligës së Evropës.

Takimi i lartë cekur fillon nga ora 21:00, dhe do të zhvillohet në Stamboll.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë