Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Super Arber Bajra, flet pas kualifikimit në Lojërat Evropiane

NULL NULL
nga Emanuell Syla 10.03.2023 19:40

Për shkak të shumë garave të fituara kohëve të fundit, Arbër Bajra është kualifikuar për Lojërat Evropiane që do të zhvillohen gjatë qershorit e korrikut në Poloni, do ta përfaqësoj Kosovën.

Garon në kategorinë 80kg, e në këto Lojëra Evropiane synon medalje për Kosovën.

Bajra është me prejardhje nga Gjilani, aktualisht 35 vjeçar dhe me taekwondo merret qe 24 vjet.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.