Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suma: Me qenë në parti, duhet t’i dëgjosh, përndryshe të largojnë (VIDEO)

NULL NULL
01.12.2021 23:00

Rufki Suma, pas tri mandatesh, nuk do të jetë në krye të Komunës së Hanit të Elezit.

Të dy mandatet ai i ka fituar si kandidat i pavarur.

Në Doku n’Klan ai ka treguar se cilat janë të mirat e të qenit kryetar komune pa parti.

“Me qenë pjesë e partisë politike je i detyruar që ta dëgjosh shefin e partisë, nëse nuk e dëgjon, të largojnë nga partia, siç kemi raste në Kosovë”, është shprehur ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.