Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sulmuesit e arrestuar dalin nga gjykata

NULL NULL
26.09.2023 12:14

Dy serbët të cilët dyshohen për terrorizëm janë larguar nga objekti i Gjykatës Themelore në Prishtinë, ku është mbajtur seanca për sulmin ndaj Policisë së Kosovës në Banjskë të Zveçanit.

Ndaj këtyre dy sulmuesve serbë, gjykata ua ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.