Sulmuan policët, arrestohen dy persona në Pejë

Sulmuan policët, arrestohen dy persona në Pejë

NULL NULL
2 months më parë

Dy persona janë arrestuar pasi të njëjtit dyshohen se kishin kanosur dhe sulmuar dy zyrtarë policorë në Pejë.

Rasti kishe ndodhur kur të dyshuarit ishin përfshirë në një aksident trafiku, derisa policët ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.