Sulmon shokun e dhomës pasi gjeti peshqirin e ndotur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sulmon shokun e dhomës pasi gjeti peshqirin e ndotur

NULL NULL
01/06/2015

Një njeri nga Florida do të dënohet me burg ose me 100.00 dollarë pasi sulmoi shokun e tij të dhomës me një prerës kutish.

Deri te sulmi kishte ardhur pasi sulmuesi, John Herrick  kishte gjetur peshqirin jo të pastër në banjon e tyre, raporton Sun-Sentinel.com, transmeton Klan Kosova.

54 vjecari, Herrick  u arrestua të enjten natën pasi policia në Cape Coral, Florida, mori një telefonatë nga një fqinj i cili u ankua për një argument të nxehtë mes dy meshkujve.

“Unë isha duke shkuar në park dhe kalova pranë shtëpisë se tyre  kur pashë grindjen e tyre” tha fqinji Peter Sherwin.

“Një djalë mbante një shkop të shumë të madh” vazhdoi ai.

Hetuesit thanë se Herrick ishte i dehur kur ai dhe shoku i tij ishin grindur për peshqirin e ndotur në banjon e tyre.

Herrick kishte prerë këmbët e shokut të dhomës,i cili u dërgua menjëherë në spital dhe u hospitalizua gjatë natës.

Sulmuesi mbetet akoma në burg.

klankosova.tv