Sulmon fizikisht nënën, arrestohet ferizajasi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sulmon fizikisht nënën, arrestohet ferizajasi

NULL NULL
09/09/2018

Në qytetin e Ferizajt është arrestuar një person pasi që ka kërcënuar dhe sulmuar fizikisht nënën e vetë, transmeton Klan Kosova.

I arrestuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.