Sulmohet me mjet shpërthyes objekti i “Elektrokosmet” në veri

Një mjet shpërthyes është hedhur të enjten mbrëma rreth orës 22:45 në objektin e elektro-distribucionit në veri të Mitrovicës, dhe përvec dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it. Burimet më tej kanë shtuar se si pasojë e këtij shpërthimi një trafo është dëmtuar krejtësisht dhe disa automjete të … Continue reading Sulmohet me mjet shpërthyes objekti i “Elektrokosmet” në veri