Sulmohet fizikisht nga ish i dashuri, policia arreston të dyshuarin

Sulmohet fizikisht nga ish i dashuri, policia arreston të dyshuarin

NULL NULL
1 month më parë

Një femër nga fshati Preoc i Graçanicës ka raportuar në polici se ish i dashuri i saj e ka sulmuar atë fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.