Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suksesi i madh i Bowlingut (VIDEO)

NULL NULL
nga Jon Ajeti 12.05.2023 20:36

Kosova ka arritur sukses historik në sportin e Boulingut pasi ka fituar medaljen e bronztë me Albin Osmanin në kategorinë individuale për meshkuj në Kampionatin Mesdhetar që po mbahet në San Marino.

Osmanin në këtë garë e ka udhëhequr trajneri Nysret Haziri, njofton Klan Kosova.

Edicioni i 25 i Kampionatit Mesdhetar të Boulingut ka nisur me datë 7 maj dhe mbahet deri më 14 maj 2023 në Rosen Bowl në San Marino.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.