22:00, 8 Nëntor 2019

Modelja Suki Waterhouese është fotografuar nga paparacët të enjten teksa ecte në rrugët e Los Angeles me flokë të lagur dhe peshqir në trup, transmeton Klan Kosova.

Sipas Daily Mail, modelja sapo ishte dalë nga banjo ishte nisur për të shkuar të realizoj një sesion të fotografisë.

27 vjeçarja më parë ishte marrë edhe me aktrim

Konkurs Pune

Lexo më shumë