Suharekë, niset hetimi për keqpërdorimin e disa fotografive të një miture - Klan Kosova

Suharekë, niset hetimi për keqpërdorimin e disa fotografive të një miture

NULL NULL
4 months më parë

Policia ka nisur hetim ndaj disa të miturve në Suharekë dje, pasi kishin keqpërdorur disa fotografi dhe video të një vajze.

Në raportin e policisë thuhet se e mitura është intervistuar në prezencë të prindit, ndërsa rasti është duke u hetuar.