Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suharekë: Goditi katër persona me veturë, arrestohet

NULL NULL
13.01.2023 10:53
Policia

Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se nga pakujdesia në Suharekë ka godit katër këmbësorë.

Sipas policisë, viktimat kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për tretman mjekësor, transmeton Klankosova.tv.

“Me vendim të prokurorit  i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin  24 orësh të policisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.