Suedi: Aksidentohet me karrocë tregu, humbë jetën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suedi: Aksidentohet me karrocë tregu, humbë jetën

NULL NULL
10/11/2015

Një shtetas suedez ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i lënduar rëndë teksa një makinë pësoi aksident me një karrocë tregu në orët e hershme të mëngjesit.

Kjo ndodhi në kohën kur personi që gjendej në karrocë u godit nga makina duke e hedhur jasht saj, me ç’rast edhe ka mbetur i vdekur në vend. Autoritet policore suedeze ende nuk kanë lëshuar ndonjë informacion në lidhje me rastin megjithatë bëhet e ditur se që të dy i takojnë moshës 28 vjecare, transmeton Klan Kosova.

Shoferi i makinës nuk pësoi dot lëndime ndërsa hetimet janë duke vazhduar.