Suad Sahiti te Llapi, mungon vetëm zyrtarizimi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Suad Sahiti te Llapi, mungon vetëm zyrtarizimi

NULL NULL
20.02.2023 19:11

Suad Sahiti së shpejti do të jetë lojtari më i ri i Llapit.

Kështu ka bërë të ditur gazetari dhe drejtori i futbollit në Art Motion, Arlind Sadiku, i cili potencoi se ai do të zyrtarizohet së shpejti te Llapi.

28-vjeçari ka bërë karrierë te disa skuadra të njohura si Shibenik, Rabotniçki, Skënderbeu, Larisa dhe në shumë klube të tjera. /Klankosova.tv.