Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sturridge 5 muaj jashtë fushe

NULL NULL
08.05.2015 14:01
Futbollisti i Liverpoolit, Daniel Sturridge është operuar në New York dhe mungesa e tij pritet të jetë shumë e madhe.

Kjo do të thotë se 25-vjeçari do të jetë i gatshëm për skuadrën e Liverpoolit vetëm në muajin shtator .

Daniel Sturridge është pjesë e skuadrës së Liverpoolit nga viti 2013, kurse më herët ai ka luajtur edhe për skuadrën e Chelseat, Boltonit dhe Manchester Cityt.

Forma e sulmuesit ka qenë me e mira në Liverpool.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.