"Studio Valdrini" përkujdeset për dukjen e finalistëve në darkën e sotme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Studio Valdrini” përkujdeset për dukjen e finalistëve në darkën e sotme (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 20:00

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova do të shkëlqejnë në darkën e sotme finalistëve të këtij formati televiziv.

‘Nysat’ sonte do të paraqiten me dukje të veçanta, derisa për grimin dhe flokët e tyre është përkujdesur “Studio Valdrini”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.