Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Studio Valdrini” duke u përkujdesur për dukjen e Julianës dhe Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 20:23

Mbresa dhe Juliana janë duke u rregulluar nga “Studio Valdrini”.

Dy finalistet e Big Brother Vip Kosova janë duke u përgatitur për darkën e finalistëve, që pritet të fillojë nga ora 21:00.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.