"Studio Selvete" përkujdeset për dukjen e 'nysave' në natën e sotme Prime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Studio Selvete” përkujdeset për dukjen e ‘nysave’ në natën e sotme Prime (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 19:18

Nata e sotme e spektaklit Prime pritet të jetë një zjarr i vërtetë, ndërsa veç surprizave të “Vëllait të Madh”, ‘nysat’ pritet të shkëlqejnë me dukjen e tyre.

Kjo pasi që për dukjen e tyre sonte po përkujdesen ekipi profesionist i grimit dhe flokëve “Studio Selvete”.

Spektakli Prime fillon nga ora 21:00 dhe transmetohet ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.