Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Studio Lena” përkujdeset për pamjen e banorëve në Prime të sotëm (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 19:39

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova duket se do të shkëlqejnë në natën gjysmëfinale të sotme të këtij formati televiziv.

‘Nysat’ sonte do të paraqiten me dukje të veçanta, derisa për grimin dhe flokët e tyre është përkujdesur “Studio Lena”.

Gjatë natës së sonte Prime, do të përzgjidhen finalistët zyrtarë të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.