Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Studio Diva” do të kujdeset sonte për dukjen e vajzave në ‘Prime’ (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:53
bbvk

Vajzat e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova do të shkelqejnë sonte.

E që ato të duken sa më bukur sonte në natën ‘Prime’, do të përkujdeset ekipi i “Studio Diva”, përcjell Klankosova.tv.

Kjo studio ndodhet në Prishtinë, konkretisht tek “Rruga B”.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.