Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Studio Beauty Lounge Cika & Eli”, “Clarissa Nails” dhe “FLUR IM” përkujdesen për dukjen e banoreve (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:21
DUKJA

Për dukjen e konkurrentëve sonte në spektaklin ‘Prime’ janë përkujdesur “Studio Beauty Lounge Cika & Eli” dhe “Clarissa Nails”.

Në anën tjetër, për fustanet mahnitëse me modele nga më të ndryshmet është përkujdesur FLUR IM.

Banoret sonte po shkëlqejnë me të gjithë kujdesin që kanë pasur para spektaklit duke i kuruar ata deri në detaje.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.