Stresi-Vedatit: Burrat nuk flasin si ti (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi-Vedatit: Burrat nuk flasin si ti (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 23:51

Debati mes Stresit dhe Vedatit ka vazhduar edhe më tej.

Madje në një moment, Stresi i ka thënë Vedatit se burrat nuk flasin si ai.

“Nivel më të ulët se me përmend gruan e tjetrit nuk ka në shqiptari, edhe për burrë, burrat nuk flasin si ti”, u shpreh Stresi.