Stresi: Unë s'kam hy me luftu këtu, s’kam aleancë me askënd, kam hy vetëm e do të dalë vetëm (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Unë s’kam hy me luftu këtu, s’kam aleancë me askënd, kam hy vetëm e do të dalë vetëm (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 22:43

Përplasja me Vedatin, e bëri Julianën që t’i kërkojë aleancë Stresit, por ky i fundit e refuzoi atë.

Stresi në Prime sonte tha se nuk ka hyrë për të luftuar në Big Brother VIP Kosova, e as të bëjë aleancë me askënd. Ai shtoi se në shtëpinë e famshme ka hyrë vetëm dhe do të dalë vetëm.

“Unë s’kam hy me luftu këtu, s’kam aleancë me askënd, kam hy vetëm e do të dalë vetëm”, është shprehur reperi.