Stresi tregon për fillimet e karrierës së tij si reper (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi tregon për fillimet e karrierës së tij si reper (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 15:47
Stresi

Stresi i ka treguar për fillimet e para të karrierës së tij si reper.

Ai i tha se të merrej me muzikë kishte filluar qysh nga mosha e adoleshencës sa ishte duke jetuar në Belgjikë.

Reperi tregoi se kishte realizuar këngë me miq të tij të shumtë, por që nuk i kishte publikuar të gjitha.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.