Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi thotë se pati ofendime nga Xhuli në lavanderi (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 09:42

Gjatë ditës së djeshme, Stresi fshehurazi ka dëgjuar bisedën e Xhulit me Mbresën në lavanderi.

Atë që dëgjoi, reperi e ndau me disa banorë në dhomën e ndejës.

Ai madje i flet “Vëllait të Madh” dhe i thotë ta shikojnë me kujdes pasi sipas tij, pati ofendime në bisedë.

Ndiqni videon për më shumë detaje.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme