Stresi tha se ish-gruaja e tij po lufton me jetën, reagon Olti (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi tha se ish-gruaja e tij po lufton me jetën, reagon Olti (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 00:27

Stresi sonte është shprehur se ish-gruaja e tij vuan nga dy tumore.

E në lidhje me këtë, një reagim ka pasur edhe nga Olti.

“Ai tha se nuk e di edhe sa kohë do të jetojë dhe kjo më preku”, është shprehur ndër të tjera Olti.