Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi rikthehet kundër Xhulit, thotë se “kauza e saj për gratë është e rrejshme” (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 18:26
Arkimed Lushaj

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova kanë realizuar gjatë ditës së sotme sfidën interesante nga “Prince Caffe”, derisa mungesë nuk shënuan as përplasjet.

Kësisoj, Stresi i ka thënë Xhulit se “kauza e saj është e rrejshme”, teksa ka shtuar se “asnjëherë nuk do t’i besojë plotësisht deri në fund”.

Por, si iu përgjigj Xhuli këtyre akuzave? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.