Stresi ngritet në këmbë, Juliana: Me muskuj ta bëjë 8 me 2 (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi ngritet në këmbë, Juliana: Me muskuj ta bëjë 8 me 2 (VIDEO)

NULL NULL
12.02.2023 14:09

Juliana dhe Stresi sërish kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin.

Juliana i ka thënë Stresit se sa i përket fizikut ajo është shumë më lartë se Stresi.

Sa për muskuj ta bëjë tetë me dy, por jemi duke folur për mendje”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

lajme të ngjashme