Stresi: Më qejf kam të shoh Mbresën në finale se sa Julianën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Më qejf kam të shoh Mbresën në finale se sa Julianën (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 20:18

Stresi ka treguar se kë dëshiron të shoh në finale.

Ai ka thënë se më shumë e preferon Mbresën se sa Julianën

“Më qejf kisha pasur ta shoh Mbresën në finale se sa Julianën. Kështu realisht, për besë. Sepse kjo është shumë më njeri sepse Juliana. I ka njëqind për qind vetit më të forta”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.