Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi me pyetje pikante ndaj Brunos për Vedatin dhe Julianën (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 15:34

Bruno dhe Stresi sot ishin duke biseduar se çfarë do të bëjnë kur të dalin nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Reperi e pyeti Brunon se a ka plane me dikë prej banorëve të BBVK-ës.

“Më trego se çfarë plane ke me Xhulin kur të dalësh jashtë? Më trego se çfarë plane ke me Vedatin kur të dalësh jashtë”, ka thënë Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.