Stresi me këshilla për Andin e Gresën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi me këshilla për Andin e Gresën (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 15:49

Andi dhe Gresa sot e patën një përplasje të vogël rreth raportit të tyre.

Në ato momente Stresi ishte me ata, dhe i këshilloi që të rregullojnë raportin që kanë.

“Edhe nëse nuk jeni bashkë fizikisht, duhet të keni njëri-tjetrin në shpirë”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.