Stresi, Mbresës: Nuk jam haveri yt (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi, Mbresës: Nuk jam haveri yt (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 15:17

Stresi dhe Mbresa sot ishin duke biseduar për tema të ndryshme bashkë me Andin.

Në një moment, Mbresa i tha Stresit: “Nuk po të them të luajmë kile, o haver”.

Ndërsa, Stresi ia ktheu se nuk është miku i saj.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.