Stresi largohet nga TikTok-u - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi largohet nga TikTok-u

NULL NULL
10.05.2023 20:00
Stresi

Fituesi i Big Brother VIP Kosova Stresi ka vendosur të largohet nga rrjeti i popullarizuar social TikTok.

Reperi shqiptar këtë e ka bërë të ditur përmes një video në Instagram ku shihet duke e fshirë aplikacionin nga telefoni i vet.

Stresi njoftoi se administrimi i profilit do t’i kalojë një prej miqve të mirë të tij, Anestezionit.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.