Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi komplimenton Gresën, i thotë se “është femra më e sinqertë që ka njohur” (VIDEO)

NULL NULL
11.01.2023 18:07

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi i shtrirë bashkë me Gresën në dhomën e gjumit, nuk i ka kursyer komplimentet e tij për këtë të fundit.

Ai e ka etiketuar Gresën si “femrën më të sinqertë” brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

“Gresa, je femra më e sinqertë që kam njohur deri tash qe një muaj e kaq ditë, të gjitha vajzat janë të mira, por ti je shumë ‘real’, vet si natyrë”.

Karshi komplimenteve të Stresit, Gresa është shprehur pafund falënderuese.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.