Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi-Julianës: Ty të mundi vetëm me mëhallën time (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 23:43
Stresi
Stresi

Stresi ka folur se kë e sheh si konkurrentë më të fortë nga finalistët e Big Brother Vip Kosova.

Ai tha se mendon që Vedati është si konkurrenti më i fortë për t’u ballafaquar me të.

Ndërsa, në ato momente reagoi edhe Juliana duke i thënë se më herët i kishte thënë asaj që është si më e fortë.

Kurse, Stresi asaj ia ktheu: “Ty të mundi vetëm me mëhallën time”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.