Stresi, Julianës: Ti je zhgënjimi i shqiptarëve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi, Julianës: Ti je zhgënjimi i shqiptarëve (VIDEO)

NULL NULL
12.02.2023 14:35

Juliana dhe Stresi sërish janë përplasur me njëri-tjetrin dhe kanë hedhur akuza.

Stresi i tha asaj: “Ti je zhgënjimi më i madh i të gjithë shqiptarëve, kjo je ti”.

Jualian ia ktheu duke i thënë që t’i dalë përpara nëse ka guxim.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

lajme të ngjashme