Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi iu tregon banorëve detaje për njohjen me Kejsin (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 14:00
Arkimed Lushaj

Stresi ka folur sot sërish për ish-gruan e tij, Kejsin.

Ai tregoi si është njohur me të dhe sa kohë ka kaluar me të para se ta dinin prindërit e të dyve.

Ndiqni videon më poshtë për të dëgjuar rrëfimin e plotë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.