Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi iu flet shqiptarëve, kjo është porosia e tij (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 15:06

Në emisionin me Mc Bekën, Stresi e ka treguar një porosi që e ka për të gjithë shqiptarët.

Reperi tha: “E kam një moto që them se sot fiton njeriu pa vlera dhe nuk vlerësohet e drejta”.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.