Stresi ia thotë në sy Melisës: Ty të pëlqen Blasta (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi ia thotë në sy Melisës: Ty të pëlqen Blasta (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 09:58

Stresi ia ka thënë në sy Melisës se asaj i pëlqen Blasta.

Këtë e tha reperi, pasi këngëtarja nga Shqipëria ia kërkoi një mendim atij.

Në diskutimin e tyre ishte pjesë edhe Blasta.

Për më shumë klikoni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.